Autokary Wynajem autokarów (Policz sam) Cennik Wolne terminy Informacje ogólne Kontakty Zapytaj Dokumenty Door to door Bilety autokarowe Ubezpieczenie Karta EURO26 Last minute Przewozy krajowe Transfery na lotnisko
 
"TravelGroup" Sp. z o.o.
Biuro Podróży
ul. Kalinowa 1/1
43-309 Bielsko-Biała
tel. +48 33 482 40 20
fax: +48 (33) 816 10 42
infolinia: 801 62 62 84

gsm1: +48 501768844 24h
gsm2: +48 797999090
gsm3: +48 509878000 24h
gsm4: +48 508567621


BELGIA
+3228084232 Bruksela

SZWAJCARIA
+41435012912 Zurych

USA
+16502822412 Mountain View

WIELKA BRYTANIA
+442031294813 Londyn

WŁOCHY
+3904611560087 Trentino

e-mail: biuro@travelplan.pl
Godziny pracy biura:
Poniedziałek - Piątek: 8-18;
 
TADŻYKISTAN, UZBEKISTAN, KIRGISTAN: GÓRSKA PRZYGODA W AZJI CENTRALNEJ - TREKKING!
Symbol oferty: 748/1819
Państwo: Tadżykistan
Region: Inne
Miasto: Inne
Transport: Samolot, Inny
Profil wyjazdu: Oferta objazdowa, Treking / wspinaczka, Sport ekstremalny, Inny, w górach, no conv :
Touroperator: musisz się zalogować
Wyżywienie: We własnym zakresie, Wg programu
Zakwaterowanie: Hotel, Pensjonat, Ośrodek wypoczynkowy, Camping/pole namiotowe, Inne
Wyposażenie:
  • Brak
świadczenia:
CENA ZAWIERA: 10 noclegów w hotelach i pensjonatach (pok. 2os. z łaz.), 4 noclegi domach gościnnych (agroturystyka), pozostałe noclegi w namiotach, pilot, ubezpieczenie KL i NNW, transport wg programu (busy i samochody terenowe), przewodnicy w: Samarkandzie, Taszkencie, Dushanbe oraz przewodnik w Fańskich Górach, osły transportowe podczas trekkingu (ładunek ok.13-15 kg na osobę). UWAGA: Cena wyliczona dla grupy 10os. (w przypadku nie zebrania się tej liczby weryfikacja ceny). * Minimalna wielkość grupy 8 os (wówczas cena 7200zł + przelot). Cena nie zawiera: przelotu Warszawa-Taszkent (najtańsza taryfa od 2500zł), wyżywienia - ok. 10 USD/os/dzień (łącznie ok.250USD), kosztu wiz i wizowania (uzbecka 2 krotna, tadżycka) łącznie 850zł, kosztów wstępów ok. 20 USD/os.
Cena podstawowa:
osoba dorosła, Promocja Wcześniej=Taniej, Ubezpieczenie KL, KR, NNW, BP, obowiązkowa opłata za Fundusz Gwarancyjny, Promocja do 30.12
RAMOWY PROGRAM TREKKINGU:

1dzień- Zbiórka na lotnisku Warszawa - Okęcie. Wylot do Taszkentu z przesiadką w jednym z portów europejskich.

2dzień- Nad ranem przylot do Taszkentu. Przejazd pociągiem expresem do Samarkandy. Zakupy zapasów na trekking. Zwiedzanie miasta: mauzolea Bibi-Hanym i Gur-Emir, słynny zespół meczetów i medres Registan, nekropolia Szach-Zinda, obserwatorium Ułu-Beka. Wieczorem spektakl światło i dźwięk. Nocleg w hotelu.

3dzień- Przejazd do granicy tadżyckiej i dalej do Khodżentu nad Syrdarią. Obejrzymy tu fortecę Timunarlik (VIIw.) z ciekawym muzeum, meczet i medresę. Wizyta nad jeziorem Kayrak-kum zwanym Tadżyckim Morzem (relaks, kąpiel). Nocleg w hotelu.

4dzień- Rano odwiedzimy niezwykły bazar Panczszambe. Przejazd do Istarawszanu (niegdyś Ura-Tiube) - miasta muzeum. Zwiedzimy meczet i medresę Kok-Gumbaz, kompleks mauzoleów i meczetów Hozratishoh, ruiny twierdzy i różnokolorowy bazar. Przekraczamy Góry Turkiestańskie, zjeżdżamy do Ayni nad niesamowitym przełomem Zaravszanu i dalej do miejscowości Rudaki, gdzie odwiedzimy mauzoleum największego poety i myśliciela Azji Środkowej. Nocleg w bazie Artucz w Fańskich Górach - początku trekkingu.

5dzień- Przejście z osłami wzdłuż niesamowitych kaskad i wodospadów Ureczu do lazurowych jezior Kulikalońskich.

6dzień- Przez Przełęcz Ałajdińską (ok. 3650m.npm) dojdziemy do jezior Ałajdińskich.

7dzień- Przez Kocioł Zamku i Czaptary do jezior Mętnych.

8-9dzień- Eksploracja najwyższej części Fanów z bazy nad jeziorem Mętnym (3490m.) Trekkingowe wejście na Przełęcz Czimtarga (4600m.npm) i dalej na Pik Energia (5113m.npm). Uczestnicy z doświadczeniem alpinistycznym (konieczna asekuracja) próba wejścia na Czimtargę (5484 m) - drogą od północy (2A).

10dzień- Przejście przez przełęcz Kaznok (4040m.npm) na drugą stronę grani. Najbardziej stroma część podejścia (ok. 100 m. przewyższenia) oraz zejścia (ok. 500m.) przenosimy wahadłowo wszystkie bagaże. Dalej z osłami schodzimy do rzeki Arg. Biwak przy pasterskiej zagrodzie.

11dzień- Schodzimy wzdłuż rzeki Arg do wioski Sarytag. Przejazd do ośrodka nad jeziorem Iskanderkul.

12dzień- Dzień rezerwowy. Wypoczynek nad jeziorem, możliwy rejs motorówką. Obejrzenie malowniczego wodospadu.

13dzień- Zjazd Doliną Iskanderkul do Ayni: meczet i minaret z Xw., forteca na górze Mug. Przejazd do Doliny Jagnob zamieszkałej przez Jagnobów - potomków starożytnych Sogdian. Poznawanie folkloru w wiosce Margeb, poznawanie okolicy, podejście pod słynną Jagnobską Ścianę. Nocleg u Jagnobów (agroturystyka).

14dzień- Poznajemy samochodami 4x4 górną część doliny przystając w wioskach, w których zatrzymał się czas. Opuszczamy niezwykłą krainę Jagnobów. Przejazd przez Góry Hissarskie do Hissoru (twierdza z XIw, meczet Sangin XIIw., medresa i pałac namiestnika) Nocleg w stolicy Tadżykistanu Duszanbe. Wieczorny spacer i rozrywki stolicy. Nocleg w hotelu.

15dzień- Poznawanie miasta parków i fontann: prospekt Rudaki, pałac prezydencki Wahdat, meczet Hadzi Jakub, wizyta w Pałacu Nawruzów lub Muzeum Narodowym z 14m. posagiem Buddy. Opuszczamy stolicę. Kierujemy się do Nureku - hydroelektrowni na Vahszu z najwyższą zaporą świata i dalej do granicy Badakszanu - autonomicznego regionu w Pamirze. Nocleg w pensjonacie w miasteczku Kalaikhum przy granicy z Afganistanem.

16dzień- Jedziemy wzdłuż rzeki granicznej Pyandzh jedną z najefektowniejszych tras 4x4 - -Drogą Pamirską" M41. Po stronie afgańskiej mijamy miejscowości, w których czas się zatrzymał, większość nadal jest bez elektryczności. Postój w Khorogu - stolicy regionu. Dalej wzdłuż Pyandzhu kierujemy się na nocleg do Ishkashin.

17dzień- Jedziemy u stóp najwyższych szczytów Hindukuszu: Noszaka 7485m.npm i Tirich Mir 7690m.npm., obserwujemy tereny afgańskie i pakistańskie. Postój przy starożytnej fortecy. Następnie obejrzenie tradycyjnego, starego domu badakszańskiego z różnymi eksponatami w Lyangarze, gdzie spotykają się 2 wielkie rzeki Wahsz i Pamir i zaczyna słynny -Worek Wahański". Przez Przełęcz Khargush 4344m.npm. przekroczymy Pasmo Alichurskie i dotrzemy nad jezioro Bulunkuł - jedno z najgłębszych jezior świata (prawie 700m głębokości). Nocleg w domu gościnnym w Alichur.

18dzień- Drogą Pamirską jedziemy do Murgabu, skąd przy dobrej widoczności wyłaniają się po chińskiej stronie Kongur (7710m.npm) i Muztagh Ata (7546m.npm). Przez Przeł. Akbaytau 4655m.npm i Pamirskie Plato jedziemy do miejscowości Karaykul nad największym jeziorem Pamiru (tereny Parku Narodowego Badakshan). Częste spotkania z pasjonatami off-roadu, motocyklistami, rowerzystami (trasa pamirska przyciąga pasjonatów z całego świata). Nocleg w domu gościnnym.

19dzień- Niezapomniane widoki pamirskich kolosów nad taflą jeziora Kayrakul (Pik Komunizma, Pik Lenina). Kierujemy się do Przełęcz Kyzyłart (4280m.npm), która jest granicą z Kirgistanem. Dalej przez Sary Tash zmierzamy do bazy alpinistycznej pod Pikiem Lenina (Avicenny). Nocleg w 2os namiotach z łóżkami i elektrycznością.

20dzień- Wyjście na punkt widokowy nad Łukową Polaną z widokami na lodowiec i Pik Lenina. Przejazd przez malownicze przełęcze Pasma Ałajskiego do Oszu, drugiego miasta Kirgistanu. Wizyta w mauzoleum na świętej górze i w muzeum. Nocleg w hotelu.

21dzień- Rano przekraczamy granicą uzbecką. Przemierzamy Dolinę Fergańską z postojami w Ferganie (wytwórnia słynnej ceramiki) i Kokandzie (obejrzymy odrestaurowany pałac chana). W drodze do Taszkentu postój na przełęczy zamykającej dolinę - wspaniale widoki na pasmo Zachodniego Tien-Szaniu. Nocleg w hotelu.

22dzień- Obejrzenie zabytków Taszkentu, m.in. medresy Kukeldasz i Barak-chana z XVIw. Odwiedzenie słynnego bazaru Czor-Su. Ostatnie zakupy. Impreza pożegnalna.

23dzień- W nocy przejazd na lotnisko. Przelot Taszkent - Warszawa. Zakończenie imprezy na Okęciu.

CENA ZAWIERA: 10 noclegów w hotelach i pensjonatach (pok. 2os. z łaz.), 4 noclegi domach gościnnych (agroturystyka), pozostałe noclegi w namiotach, pilot, ubezpieczenie KL i NNW, transport wg programu (busy i samochody terenowe), przewodnicy w: Samarkandzie, Taszkencie, Dushanbe oraz przewodnik w Fańskich Górach, osły transportowe podczas trekkingu (ładunek ok.13-15 kg na osobę).

UWAGA: Cena wyliczona dla grupy 10os. (w przypadku nie zebrania się tej liczby weryfikacja ceny). * Minimalna wielkość grupy 8 os (wówczas cena 7200zł + przelot).

Cena nie zawiera: przelotu Warszawa-Taszkent (najtańsza taryfa od 2500zł), wyżywienia - ok. 10 USD/os/dzień (łącznie ok.250USD), kosztu wiz i wizowania (uzbecka 2 krotna, tadżycka) łącznie 850zł, kosztów wstępów ok. 20 USD/os.
Należy zabrać ze sobą: kijki teleskopowe, namiot, karimatę i śpiwór, okulary lodowcowe, krem z filtrem UV, odzież górską, a zwłaszcza obuwie. Zainteresowani wejściami szczytowymi (wymagane doświadczenie wysokogórskie) - dodatkowo czekan, uprząż, 2 karabinki, raki.
Prowiant z Polski na działalność wysokogórską: dobre, suche wędliny, liofilizaty (resztę kupujemy na miejscu).
TERMIN, CENA, UWAGI:
TERMIN: 28.07-19.08.2-18
CENA: 6700,-zł + ok. 2500,-zł przeloty

PROMOCJA FIRST MINUTE !
Wszystkie rezerwacje do 30.12 zniżka 400zł


Atrakcje:
TREKKING GÓRSKI

TADŻYKISTAN - UZBEKISTAN - KIRGISTAN (KIRGIZJA): Górska przygoda w Azji Centralnej

Fańskie Góry, Dolina Jagnob, Pamir


TASZKIENT, KHODŻENT, KAYRAK-KUM, ISTARAWSZAN, RUDAKI, ISSYK-KUL, AYNI, JANGOB, DUSZANBE, HISSAR, NUREK, DŻIRGITAL, ŁUKOWA POLANA, MURGAB, KHOROG, SHAHRISABZ, SAMARKANDA

Czeka Was górska przygoda w cudownych -Fanach", czekają etnograficzne doznania u Jagnobów, którzy żyją tak samo jak przed wiekami w swych górskich, odciętych od świata enklawach, czeka Pamir ze swoimi siedmiotysięcznikami i specyficznym folklorem Badakszanu. A zupełnie przy okazji zobaczycie słynne miasta Jedwabnego Szlaku i jego Sogdiańskiej odnogi czyli Khodżent, Istarawszan, Shahrisabz i Samarkandę oraz dwie stolice Taszkent i Duszanbe.
TADŻYKISTAN, UZBEKISTAN, KIRGISTAN: GÓRSKA PRZYGODA W AZJI CENTRALNEJ - TREKKING! Inne Tadżykistan
TADŻYKISTAN, UZBEKISTAN, KIRGISTAN: GÓRSKA PRZYGODA W AZJI CENTRALNEJ - TREKKING! Inne Tadżykistan
TADŻYKISTAN, UZBEKISTAN, KIRGISTAN: GÓRSKA PRZYGODA W AZJI CENTRALNEJ - TREKKING! Inne Tadżykistan
TADŻYKISTAN, UZBEKISTAN, KIRGISTAN: GÓRSKA PRZYGODA W AZJI CENTRALNEJ - TREKKING! Inne Tadżykistan
TADŻYKISTAN, UZBEKISTAN, KIRGISTAN: GÓRSKA PRZYGODA W AZJI CENTRALNEJ - TREKKING! Inne Tadżykistan
TADŻYKISTAN, UZBEKISTAN, KIRGISTAN: GÓRSKA PRZYGODA W AZJI CENTRALNEJ - TREKKING! Inne Tadżykistan
TADŻYKISTAN, UZBEKISTAN, KIRGISTAN: GÓRSKA PRZYGODA W AZJI CENTRALNEJ - TREKKING! Inne Tadżykistan
TADŻYKISTAN, UZBEKISTAN, KIRGISTAN: GÓRSKA PRZYGODA W AZJI CENTRALNEJ - TREKKING! Inne Tadżykistan
TADŻYKISTAN, UZBEKISTAN, KIRGISTAN: GÓRSKA PRZYGODA W AZJI CENTRALNEJ - TREKKING! Inne Tadżykistan
TADŻYKISTAN, UZBEKISTAN, KIRGISTAN: GÓRSKA PRZYGODA W AZJI CENTRALNEJ - TREKKING! Inne Tadżykistan
TADŻYKISTAN, UZBEKISTAN, KIRGISTAN: GÓRSKA PRZYGODA W AZJI CENTRALNEJ - TREKKING! Inne Tadżykistan
TADŻYKISTAN, UZBEKISTAN, KIRGISTAN: GÓRSKA PRZYGODA W AZJI CENTRALNEJ - TREKKING! Inne Tadżykistan
TADŻYKISTAN, UZBEKISTAN, KIRGISTAN: GÓRSKA PRZYGODA W AZJI CENTRALNEJ - TREKKING! Inne Tadżykistan
TADŻYKISTAN, UZBEKISTAN, KIRGISTAN: GÓRSKA PRZYGODA W AZJI CENTRALNEJ - TREKKING! Inne Tadżykistan
TADŻYKISTAN, UZBEKISTAN, KIRGISTAN: GÓRSKA PRZYGODA W AZJI CENTRALNEJ - TREKKING! Inne Tadżykistan
TADŻYKISTAN, UZBEKISTAN, KIRGISTAN: GÓRSKA PRZYGODA W AZJI CENTRALNEJ - TREKKING! Inne Tadżykistan
CENNIK
termin dni typ oferty grupa cenowa cena od osoby miejsca
od:2018-07-28 do:2018-08-19 23 katalogowa D 6300 PLN sprawdź miejscaMercedes Tourismo L17 RHD
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
57+2+1
Rok produkcji:
2008
Klimatyzacja,WC, LCD, DVD
autokar ekskluzywny Mercedes Tourismo L17 RHD
Mercedes 404
Wycieczka, pielgrzymka - sprawdź dostępność i wynajmij autokar.
Ilość miejsc:
48+1
Rok produkcji:
1998
Klimatyzacja, LCD, DVD
Mercedes 404
Setra S315 HD
Duży pewny autokar idealny wynajem na wycieczkę lub pielgrzymkę.
Ilość miejsc:
49+2+1
Rok produkcji:
2000
Klimatyzacja, WC, LCD, DVD
Setra S315 HD
Mercedes Atego
Luksusowy autokar marki mercedes do wynajęcia na wycieczkę autokarową, pielgrzymkę i inne okazje...
Ilość miejsc:
34+1
Rok produkcji:
2006
Klimatyzacja, LCD, DVD
autokar ekskluzywny Mercedes Atego
Volvo Padane
Wycieczka szkolna, pielgrzymka? wynajem autokaru Volvo Padane to doskonałe rozwiązanie.
Ilość miejsc:
56+1
Rok produkcji:
1988
Klimatyzacja, LCD, DVD
Volvo Padane
Ford Transit
Wynajem busów - tanie busy na wycieczkę, transport z lotniska, transport door-to-door i inne okazje.
Ilość miejsc:
14+1
Rok produkcji:
2005
Klimatyzacja, LCD, DVD
Ford Transit
Mercedes Tourismo 350
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
49+1+1
Rok produkcji:
2001
Klimatyzacja,WC, LCD, DVD
Mercedes Tourismo 350
Mercedes Tourismo 350
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
49+1+1
Rok produkcji:
2002
Klimatyzacja,WC, LCD, DVD
Mercedes Tourismo 350
Mercedes 404
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
49+1+1
Rok produkcji:
2001
Klimatyzacja,WC, LCD, DVD
Mercedes 404
Mercedes Travego 580
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
48+2+1
Rok produkcji:
2005
Klimatyzacja,WC, LCD, DVD
Mercedes Travego 580
Iveco
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
20+1
Rok produkcji:
2005
Klimatyzacja
Iveco
Mercedes Sprinter
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
20+1
Rok produkcji:
2005
Klimatyzacja
Mercedes Sprinter
NEOPLAN 3316 SHD
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
49+1
Klimatyzacja, wc, dvd
NEOPLAN
MERCEDES ERNST AUWARTER 815 D
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
25+1
Klimatyzacja, video, cd
MERCEDES ERNST AUWARTER 815 D
BOVA magiq
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
49+1+1
Rok produkcji:
2006
Klimatyzacja,WC, LCD, DVD
BOVA magiq
Solaris Vacanza 13
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
53+1+1
Rok produkcji:
2006
Klimatyzacja,WC, LCD, DVD
Solaris Vacanza 13
Setra 416 GT-HD
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
53+1+1
Rok produkcji:
2010
Klimatyzacja,WC, LCD, DVD
Setra 416 GT-HD
Setra 417 GT-HD
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
57+2+1
Rok produkcji:
2011
Klimatyzacja,WC, LCD, DVD
Setra 417 GT-HD
MAN Lion's Coach L
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
57+2+1
Rok produkcji:
2008
Klimatyzacja,WC, LCD, DVD
MAN Lion's Coach L

Albania, Andora, Antarktyda, Argentyna, Armenia, Australia, Austria, Azerbejdżan, Belgia, Bhutan, Białoruś, Birma (Myanmar), Bośnia i Hercegowina, Brazylia, Bułgaria, Chile, Chiny, Chorwacja, Cypr, Czad, Czarnogóra, Czechy, Ekwador, Estonia, Etiopia, Filipiny, Finlandia, Francja, Grecja, Gruzja, Gujana Francuska, Hawaje, Hiszpania, Hiszpania/Majorka, Holandia, Indie, Indonezja, Iran, Irlandia, Islandia, Izrael, Japonia, Kambodża, Kamerun, Kanada, Kenia, Kirgistan, Kolumbia, Kongo Demokratyczne, Korea, Koreańska Republika Ludowa, Kuba, Liban, Litwa, Łotwa, Macedonia, Madagaskar, Malta, Maroko, Mauritius, Meksyk, Mołdawia, Mongolia, Namibia, Nepal, Niemcy, Norwegia, Nowa Zelandia, Panama, Peru, Polska, Portugalia, Republika Południowej Afryki, Rosja, Rumunia, Serbia, Seszele, Słowacja, Słowenia, Sri Lanka, Stany Zjednoczone, Sudan, Szwajcaria, Szwecja, Tadżykistan, Tajlandia, Tanzania, Turcja, Turkmenistan, Uganda, Ukraina, Uzbekistan, Węgry, Wielka Brytania, Wietnam, Włochy,