Autokary Wynajem autokarów (Policz sam) Cennik Wolne terminy Informacje ogólne Kontakty Zapytaj Dokumenty Door to door Bilety autokarowe Ubezpieczenie Karta EURO26 Last minute Przewozy krajowe Transfery na lotnisko
 
"TravelGroup" Sp. z o.o.
Biuro Podróży
ul. Kalinowa 1/1
43-309 Bielsko-Biała
tel. +48 33 482 40 20
fax: +48 (33) 816 10 42
infolinia: 801 62 62 84

gsm1: +48 501768844 24h
gsm2: +48 797999090
gsm3: +48 509878000 24h
gsm4: +48 508567621


BELGIA
+3228084232 Bruksela

SZWAJCARIA
+41435012912 Zurych

USA
+16502822412 Mountain View

WIELKA BRYTANIA
+442031294813 Londyn

WŁOCHY
+3904611560087 Trentino

e-mail: biuro@travelplan.pl
Godziny pracy biura:
Poniedziałek - Piątek: 8-18;
 
Nowa Zelandia 2018
Symbol oferty: 1650/1719
Państwo: Nowa Zelandia
Region: Auckland Region
Miasto: Auckland
Transport: Samolot, Inny
Profil wyjazdu: Oferta objazdowa
Touroperator: musisz się zalogować
Wyżywienie: śniadanie
Zakwaterowanie: Hotel, Inne
Wyposażenie:
    Brak informacji
świadczenia:
TERMINY: 10.01 - 27.01.2018; 29.01 - 15.02.2018; 12.02 - 01.03.2018; 05.03 - 22.03.2018 [*termin świąteczno-sylwestrowy, dopłata 1400 PLN + 230 EUR] CENA: 9 890 PLN + 1 970 EUR, I rata: 800 PLN płatne przy zapisie, II rata: 9 890 PLN płatne na 35 dni przed wylotem (minus I rata), III rata: 1 970 EUR uczestnik zabiera na płatności u kontrahentów CENA ZAWIERA: - bilety lotnicze na trasie Warszawa - Auckland, Christchurch - Warszawa - transfery, przejazdy wewnętrzne autokarem/mikrobusem; - zakwaterowanie: hotele i motele 3***, pokoje 2-osobowe z łazienką; - wyżywienie: śniadania na całej trasie, lunch podczas rejsu po Milford Sound; - opieka polskiego pilota - przewodnika; - ubezpieczenie Europa (KL 30 000 EUR i NNW 3 000 PLN) W CENIE NIE SĄ ZAWARTE: - bilety wstępu - 230 EUR; - opłaty lotniskowe - 20 EUR; - pozostałe posiłki (aranżuje pilot); - zwyczajowe napiwki; - dopłata do pokoju jednoosobowego - 580 EUR
Cena podstawowa:
Dokwaterowanie do pokoju 2-os., Uczestnik, WAW-SYD, AKL-WAW, Ubezpieczenie od następstw chorób przewlekłych
OPIS:
NOWA ZELANDIA (Wyspa Północna i Południowa)

Auckland - Waitomo - Hobbiton - Rotorua - Wai-O-Tapu - Park Narodowy Tongariro - Wellington - Picton - Zatoka Tasmana - Punakaiki - Fox Glacier - Queenstown - Park Narodowy Fiordland - Mt Cook - Jezioro Tekapo - Półwysep Banksa - Christchurch

Dzień 1 - 2:
Zbiórka na lotnisku w Warszawie. Wylot do Nowej Zelandii przez dwa porty tranzytowe.

Dzień 3:
Przylot do Auckland, transfer do hotelu. Po krótkim odpoczynku zwiedzanie największego miasta Nowej Zelandii. Spacer po Queen Street wśród kolonialnych zabytków i współczesnych drapaczy chmur oraz wizyta w słynnej marinie Viaduct, goszczącej regaty -America’s Cup”. Na dobre zakończenie dnia podziwianie panoramy -miasta żagli” ze wzgórza Mt. Eden. Nocleg.

Dzień 4:
Rano przyjazd z Auckland do Waitomo, spływ podziemną rzeką w jaskini Waitomo, podziwianie wspaniałych stalagmitów i stalaktytów oraz iskrzących w ciemnościach milionów świetlików! Następnie wizyta w Otorohanga Kiwi House - możliwość zobaczenia słynnego ptaszka kiwi (symbolu Nowej Zelandii) i innych endemicznych ptaków. W drodze do Rotorua postój na farmie Hobbiton - specjalnie dla wielbicieli -Hobbita” i -Władcy Pierścieni”. Nocleg w Rotorua.

Dzień 5:
Zwiedzanie Rotorua i otaczającej miasto krainy zjawisk geotermalnych. Wizyta na farmie i pokaz strzyżenia owiec. Odwiedziny w wiosce Maorysów, którzy umilą czas śpiewem i tańcem. Będzie także okazja do zobaczenia ptaszka kiwi. Po południu piknik nad powulkanicznym Jeziorem Błękitnym i spacer wśród olbrzymich sekwoi w lesie Whakarewarewa. Wieczorem fakultatywnie kąpiele w słynnych gorących źródłach Polynesian Spa. Nocleg w Rotorua.

Dzień 6:
Z samego rana wyjazd do parku geotermalnego Wai-O-Tapu - podziwianie gorących źródeł, bulgocącego błota, wielobarwnych jeziorek oraz gejzerów. Następnie postój przy huczącym wodospadzie Huka oraz nad jeziorem Taupo (największym w Nowej Zelandii). Dalszy przejazd na południe w stronę wulkanów Parku Narodowego Tongariro. Po południu spacer na zboczach wulkanu, będący rozgrzewką przed wyzwaniem następnego dnia. Nocleg w wiosce Whakapapa lub okolicy.

Dzień 7:
Całodniowa wycieczka do świata -Mordoru” - trekking w scenerii filmowych plenerów Wulkanu Tongariro. Wędrówka pośród pokładów zastygłej lawy, kraterów, wód termalnych, szmaragdowych jeziorek i pięknych zielonych lasów, z ośnieżonymi szczytami w tle. Tereny te posłużyły twórcom ekranizacji -Władcy Pierścieni” jako plan do realizacji najmroczniejszych scen całej trylogii. Fakultatywnie dzień wolny na samodzielne spacery, podglądanie uroku okolicy. Powrót na nocleg do hotelu.

Dzień 8:
Po śniadaniu przejazd dalej na południe do miasta stołecznego Wellington. Po drodze okazja (tylko dla zuchwałych), by oddać skok na bungee - nie ma na to lepszego miejsca niż Nowa Zelandia, będąca światową stolicą sporów ekstremalnych! Reszta podziwia… Po południu zwiedzanie Wellington - centrum biznesowe, parlament, katedra oraz wjazd kolejką do Ogrodu Botanicznego, skąd roztacza się wspaniały widok na miasto położone nad zatoką wśród wulkanicznych wzgórz. Nocleg w Wellington.

Dzień 9:
Poranna wizyta w nowoczesnym i interaktywnym Muzeum Te Papa, gdzie można zobaczyć m.in. egzemplarz kałamarnicy kolosalnej, przekonać się, co czuję człowiek podczas trzęsienia ziemi oraz zapoznać bliżej z kulturą i sztuką Maorysów. Następnie trzygodzinna przeprawa promem przez Cieśninę Cooka na Wyspę Południową. Przejazd malowniczą trasą wzdłuż Sundu Królowej Charlotty do Havelock. Kolacja z miejscowymi małżami w roli głównej. Nocleg w Havelock.

Dzień 10:
Przejazd na zachodnie wybrzeża Wyspy Południowej. Po drodze przystanek w Nelson - spacer po centrum i krótkie plażowanie nad Zatoką Tasmana. Następnie przeprawa przez górski przełom rzeki Buller - przystanek na przejście po najwyższym moście wiszącym w Nowej Zelandii. Niedaleko Westport postój na malowniczym przylądku Foulwind - podglądanie tamtejszej kolonii fok. Nocleg w Greymount.

Dzień 11:
Przejazd na południe wzdłuż wybrzeży Morza Tasmana. Postój w Punakaiki i spacer pośród niezwykłych formacji -skał naleśnikowych”, otoczonych gęstym pierwotnym buszem. Po przybyciu do Parku Narodowego Westland piesze wycieczki do czoła lodowców Franciszka Józefa i Foxa, które - jako jedyne na świecie - spływają do lasu deszczowego. Fakultatywnie półgodzinny lot helikopterem wokół najwyższych szczytów Alp Południowych z lądowaniem na jednym z lodowców. Nocleg w Fox Glacier.

Dzień 12:
Opuszczamy region zachodniego wybrzeża. Przejazd przez Park Narodowy Aspiring - tolkienowski Isengard w filmowej ekranizacji -Władcy Pierścieni” - z przystankami przy wodospadach i przełomach górskich rzek. Po wyjeździe z krainy ciemnych lasów deszczowych i zmianie krajobrazu postoje w punktach widokowych nad niesamowitymi polodowcowymi jeziorami Wanaka i Hawea. Mini-trekking na Mt. Iron, ze szczytu której roztacza się wspaniała panorama okolicznych gór i jezior. Na koniec dnia dotarcie do Queenstown - nowozelandzkiej stolicy sportów ekstremalnych. Nocleg.

Dzień 13:
Dzień z adrenaliną w Queenstown! Tego dnia miłośnicy mocnych wrażeń będą mieli okazję skorzystać z atrakcji podnoszących poziom tego hormonu do maksimum. Fakultatywnie można będzie oddać skok na bungee, odbyć rejs odrzutową motorówką po rwącej górskiej rzece, wyskoczyć z samolotu ze spadochronem i nie tylko. Turystom ceniącym spokój proponujemy spacery po ogrodach botanicznych oraz degustację wina w lokalnej winnicy. Przed zachodem słońca wjazd kolejką linową na górę ponad Queenstown, skąd można podziwiać bajeczne krajobrazy okolicznych gór i jeziora Waikatipu.

Dzień 14:
Eskapada do największego parku narodowego Nowej Zelandii - Fiordland National Park. Górską drogą, opisywaną przez Kiplinga jako ósmy cud świata, dotrzemy nad brzeg Milford Sound. Rejs statkiem po czarującym fiordzie, podziwianie otaczających go niebosiężnych gór, gęstych lasów deszczowych i olbrzymich wodospadów. Zobaczymy też -ujście” zatoki do otwartego morza. Powrót na nocleg do Queenstown.

Dzień 15:
Od rana kierujemy się do podnóży Mt. Cook, najwyższego szczytu Alp Południowych. Tam spacer szlakiem prowadzącym wśród lodowców, powstających glacjalnych form krajobrazu i alpejskich łąk. Wędrówka pod czoło 27-kilometrowego lodowca Tasmana - najdłuższego w Nowej Zelandii. Następnie przejazd nad polodowcowe jeziora Pukaki i Tekapo o nienaturalnie lazurowej barwie wody. Nocleg na trasie.

Dzień 16:
Po śniadaniu wyjazd w kierunku półwyspu Banksa, na którym powulkaniczne górskie krajobrazy kontrastują z malowniczymi zatokami. Postój w nadmorskiej miejscowości Akaroa - dawnej kolonii francuskiej, która do dzisiaj zachowała oryginalną atmosferę. Po wjeździe ekstremalnie krętą drogą na środek półwyspu piesza wycieczka szlakiem o niesamowitych walorach widokowych. Następnie przejazd do Christchurch i spacer po centrum miasta, które odradza się po katastrofalnym trzęsieniu ziemi sprzed kilku lat. Nocleg w Christchurch.

Dzień 17:
Po śniadaniu przejazd na lotnisko. Wylot do Warszawy z przesiadką w Azji i Europie.

Dzień 18:
Lądowanie na lotnisku Okęcie w Warszawie.TERMINY:
10.01 - 27.01.2018
29.01 - 15.02.2018
12.02 - 01.03.2018
05.03 - 22.03.2018

*termin świąteczno-sylwestrowy, dopłata 1400 PLN + 230 EUR

CENA:
9 890 PLN + 1 970 EUR
1 rata: 800 PLN płatne przy zapisie
2 rata: 9 890 PLN płatne na 35 dni przed wylotem (minus 1 rata)
3 rata: 1 970 EUR uczestnik zabiera na płatności u kontrahentów


CENA ZAWIERA:
- bilety lotnicze na trasie Warszawa - Auckland, Christchurch - Warszawa
- transfery, przejazdy wewnętrzne autokarem/mikrobusem
- zakwaterowanie - hotele i motele 3***, pokoje 2-osobowe z łazienką
- wyżywienie śniadania na całej trasie, lunch podczas rejsu po Milford Sound
- opieka polskiego pilota - przewodnika
- ubezpieczenie Europa (KL 30 000 EUR i NNW 3 000 PLN)


W CENIE NIE SĄ ZAWARTE:
- bilety wstępu - 230 EUR
- opłaty lotniskowe - 20 EUR
- pozostałe posiłki (aranżuje pilot)
- zwyczajowe napiwki
- dopłata do pokoju jednoosobowego - 580 EUR

Atrakcje:
Nowa Zelandia 2018 Auckland Nowa Zelandia
Nowa Zelandia 2018 Auckland Nowa Zelandia
Nowa Zelandia 2018 Auckland Nowa Zelandia
Nowa Zelandia 2018 Auckland Nowa Zelandia
CENNIK
termin dni typ oferty grupa cenowa cena od osoby miejsca
od:2018-01-29 do:2018-02-15 18 katalogowa A 10003 PLN sprawdź miejsca
Dodatkowe informacje/uwagi: III rata: 1970 EUR zabiera ze sobą
Wyjazd dochodzi do skutku przy min. 15 osobach
od:2018-02-12 do:2018-03-01 18 katalogowa A 10003 PLN sprawdź miejsca
Dodatkowe informacje/uwagi: III rata: 1970 EUR zabiera ze sobą
Wyjazd dochodzi do skutku przy min. 15 osobach
od:2018-03-05 do:2018-03-22 18 katalogowa A 10003 PLN sprawdź miejsca
Dodatkowe informacje/uwagi: III rata: 1970 EUR zabiera ze sobą
Wyjazd dochodzi do skutku przy min. 15 osobach
od:2018-10-20 do:2018-11-06 18 katalogowa A 10003 PLN sprawdź miejsca
Dodatkowe informacje/uwagi: III rata: 1970 EUR zabiera ze sobą
Wyjazd dochodzi do skutku przy min. 15 osobach
od:2018-11-05 do:2018-11-22 18 katalogowa A 10003 PLN sprawdź miejsca
Dodatkowe informacje/uwagi: III rata: 1970 EUR zabiera ze sobą
Wyjazd dochodzi do skutku przy min. 15 osobach
od:2018-11-24 do:2018-12-11 18 katalogowa A 10003 PLN sprawdź miejsca
Dodatkowe informacje/uwagi: III rata: 1970 EUR zabiera ze sobą
Wyjazd dochodzi do skutku przy min. 15 osobach
od:2018-12-20 do:2019-01-06 18 katalogowa B 11403 PLN sprawdź miejsca
Dodatkowe informacje/uwagi: III rata: 2200 EUR zabiera ze sobą
Wyjazd dochodzi do skutku przy min. 15 osobachMercedes Tourismo L17 RHD
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
57+2+1
Rok produkcji:
2008
Klimatyzacja,WC, LCD, DVD
autokar ekskluzywny Mercedes Tourismo L17 RHD
Mercedes 404
Wycieczka, pielgrzymka - sprawdź dostępność i wynajmij autokar.
Ilość miejsc:
48+1
Rok produkcji:
1998
Klimatyzacja, LCD, DVD
Mercedes 404
Setra S315 HD
Duży pewny autokar idealny wynajem na wycieczkę lub pielgrzymkę.
Ilość miejsc:
49+2+1
Rok produkcji:
2000
Klimatyzacja, WC, LCD, DVD
Setra S315 HD
Mercedes Atego
Luksusowy autokar marki mercedes do wynajęcia na wycieczkę autokarową, pielgrzymkę i inne okazje...
Ilość miejsc:
34+1
Rok produkcji:
2006
Klimatyzacja, LCD, DVD
autokar ekskluzywny Mercedes Atego
Volvo Padane
Wycieczka szkolna, pielgrzymka? wynajem autokaru Volvo Padane to doskonałe rozwiązanie.
Ilość miejsc:
56+1
Rok produkcji:
1988
Klimatyzacja, LCD, DVD
Volvo Padane
Ford Transit
Wynajem busów - tanie busy na wycieczkę, transport z lotniska, transport door-to-door i inne okazje.
Ilość miejsc:
14+1
Rok produkcji:
2005
Klimatyzacja, LCD, DVD
Ford Transit
Mercedes Tourismo 350
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
49+1+1
Rok produkcji:
2001
Klimatyzacja,WC, LCD, DVD
Mercedes Tourismo 350
Mercedes Tourismo 350
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
49+1+1
Rok produkcji:
2002
Klimatyzacja,WC, LCD, DVD
Mercedes Tourismo 350
Mercedes 404
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
49+1+1
Rok produkcji:
2001
Klimatyzacja,WC, LCD, DVD
Mercedes 404
Mercedes Travego 580
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
48+2+1
Rok produkcji:
2005
Klimatyzacja,WC, LCD, DVD
Mercedes Travego 580
Iveco
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
20+1
Rok produkcji:
2005
Klimatyzacja
Iveco
Mercedes Sprinter
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
20+1
Rok produkcji:
2005
Klimatyzacja
Mercedes Sprinter
NEOPLAN 3316 SHD
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
49+1
Klimatyzacja, wc, dvd
NEOPLAN
MERCEDES ERNST AUWARTER 815 D
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
25+1
Klimatyzacja, video, cd
MERCEDES ERNST AUWARTER 815 D
BOVA magiq
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
49+1+1
Rok produkcji:
2006
Klimatyzacja,WC, LCD, DVD
BOVA magiq
Solaris Vacanza 13
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
53+1+1
Rok produkcji:
2006
Klimatyzacja,WC, LCD, DVD
Solaris Vacanza 13
Setra 416 GT-HD
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
53+1+1
Rok produkcji:
2010
Klimatyzacja,WC, LCD, DVD
Setra 416 GT-HD
Setra 417 GT-HD
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
57+2+1
Rok produkcji:
2011
Klimatyzacja,WC, LCD, DVD
Setra 417 GT-HD
MAN Lion's Coach L
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
57+2+1
Rok produkcji:
2008
Klimatyzacja,WC, LCD, DVD
MAN Lion's Coach L

Albania, Andora, Antarktyda, Argentyna, Armenia, Australia, Austria, Azerbejdżan, Belgia, Bhutan, Białoruś, Birma (Myanmar), Bośnia i Hercegowina, Brazylia, Bułgaria, Chile, Chiny, Chorwacja, Cypr, Czad, Czarnogóra, Czechy, Ekwador, Estonia, Etiopia, Filipiny, Finlandia, Francja, Grecja, Gruzja, Gujana Francuska, Hawaje, Hiszpania, Hiszpania/Majorka, Holandia, Indie, Indonezja, Iran, Irlandia, Islandia, Izrael, Japonia, Kambodża, Kamerun, Kanada, Kenia, Kirgistan, Kolumbia, Kongo Demokratyczne, Korea, Koreańska Republika Ludowa, Kuba, Liban, Litwa, Łotwa, Macedonia, Madagaskar, Malta, Maroko, Mauritius, Meksyk, Mołdawia, Mongolia, Namibia, Nepal, Niemcy, Norwegia, Nowa Zelandia, Panama, Peru, Polska, Portugalia, Republika Południowej Afryki, Rosja, Rumunia, Serbia, Seszele, Słowacja, Słowenia, Sri Lanka, Stany Zjednoczone, Sudan, Szwajcaria, Szwecja, Tadżykistan, Tajlandia, Tanzania, Turcja, Turkmenistan, Uganda, Ukraina, Uzbekistan, Węgry, Wielka Brytania, Wietnam, Włochy,