Autokary Wynajem autokarów (Policz sam) Cennik Wolne terminy Informacje ogólne Kontakty Zapytaj Dokumenty Door to door Bilety autokarowe Ubezpieczenie Karta EURO26 Last minute Przewozy krajowe Transfery na lotnisko
 
"TravelGroup" Sp. z o.o.
Biuro Podróży
ul. Kalinowa 1/1
43-309 Bielsko-Biała
tel. +48 33 482 40 20
fax: +48 (33) 816 10 42
infolinia: 801 62 62 84

gsm1: +48 501768844 24h
gsm2: +48 797999090
gsm3: +48 509878000 24h
gsm4: +48 508567621


BELGIA
+3228084232 Bruksela

SZWAJCARIA
+41435012912 Zurych

USA
+16502822412 Mountain View

WIELKA BRYTANIA
+442031294813 Londyn

WŁOCHY
+3904611560087 Trentino

e-mail: biuro@travelplan.pl
Godziny pracy biura:
Poniedziałek - Piątek: 8-18;
 
Namibia - Botswana - Zimbabwe - RPA 2018
Symbol oferty: 1718/1719
Państwo: Namibia
Region: Inne
Miasto: Windhoeku
Transport: Samolot
Profil wyjazdu: Oferta objazdowa
Touroperator: musisz się zalogować
Wyżywienie: śniadanie
Zakwaterowanie: Hotel, Camping/pole namiotowe, Inne
Wyposażenie:
    Brak informacji
świadczenia:
TERMINY: 02.02-23.02.2018; 15.03-05.04.2018*; 15.04-06.05.2018; 05.06-26.06.2018; 18.09-09.10.2018; 04.10-25.10.2018; 05.11-26.11.2018; * termin Wielkanocny dopłata – 390 PLN. Cena: 6760pln+ 3450USD; I rata:800pln; II rata:6760 pln(minus I rata); III rata:3450usd klient płaci na miejscu. CENA ZAWIERA: -Przelot Warszawa- Kapsztad Johannesburg- Warszawa; -zakwaterowanie; hotele i lodge na poziomie 3*, pokoje 2-osobowe z łazienkami; - wyżywienie: śniadania i kolacje; - transport: mikrobus, łódź; - opiekę lokalnego polskojęzycznego pilota, przewodnika, który pełni także funkcję kierowcy na całej trasie; - Ubezpieczenie Europa (KL 30 000 EUR i NNW 3 000 EUR); - opłaty za przewodników lokalnych. CENA NIE ZAWIERA; - opłat za wstępy według programu:, 520 USD; - opłaty za wizy: Zimbabwe 45 USD, - napiwków: 20 USD; - opłat za imprezy fakultatywne; - dopłaty do pokoju 1-osobowego 960 USD. Uwaga: potrzebne są 4 wolne strony w paszporcie na wizy! Rezerwacja najpóźniej na 60 dni przed terminem!
Cena podstawowa:
Dokwaterowanie do pokoju 2-os., Uczestnik, CPT-WAW, WAW-JNB
OPIS:
Namibia, Botswana, Zimbabwe, RPA
Dzień 1:
Zbiórka na lotnisku Chopina w Warszawie.Wylot do Kapsztadu przez jeden z europejskich portów lotniczych.
Dzień 2 (450km):
W godzinach porannych przylot do Kapsztadu - zwanego też Matką Miast. Powitanie przez polskojęzycznego pilota - przewodnika. Czas wolny na odświeżenie po podróży w strefie lotniska. Następnie panoramiczne zwiedzanie miasta, przejazd do centrum. Wjazd na Górę Sygnałową, z której rozpościera się niesamowity widok na słynną Górę Stołową oraz zatokę. Wizyta na plaży, spacer deptakiem, przy którym zlokalizowane są rozliczne restauracje, kawiarnie i puby. Wczesny lunch ( na koszt własny) w lokalnej restauracji rybnej serwującej znakomite dania z owocami morza. Wczesnym popołudniem przejazd na północ przez region winiarni i plantacji owoców cytrusowych i słynnej herbaty rooibos. Krótki postój przy plantacji. Dojazd do miejsca noclegowego w górach. Nocleg w lodge.( Kolacja)

Dzień 3 (400km):
Przebudzenie w scenerii rześkiego górskiego poranka, śniadanie. Wyjazd w kierunku Namibii. Po drodze przejazd przez region Namaqualand. Możliwość spotkania przedstawicieli pasterskiej społeczności lokalnej ludzi z plemienia Nama (pierwszych mieszkańców południowo-wschodniej Afryk) dla chętnych, fakultatywnie możliwość raftingu - spływu pontonowego po rzece Orania. Nocleg w luksusowych namiotach przy rzece Orania. (śniadanie, kolacja)

Dzień 4 (490km):
Po śniadaniu przejazd przez rzekę oraz przekroczenie granicy z Namibią. Przejazd w kierunku Gondwana Canyon i jego największej atrakcji - Fish River Canyon. Drugiego co do wielkości kanionu na świecie. Postój przy tym cudzie przyrody liczącym około 180 km długości. Spacer wzdłuż północnej krawędzi kanionu. Dalszy przejazd do lodge. Nocleg.( śniadanie, kolacja)

Dzień 5 (360km):
Śniadanie a następnie przejazd w region gór Tiras będących granicą z pustynią Namib. Przesiadka na pojazdy terenowe i trzygodzinna eksploracja pustyni Namib. Przemierzanie pustynnego krajobrazu z widokiem malowniczego pasma gór. W drodze wypatrywanie antylop Klip Springer, odłamków narzędzi pozostawionych przez Buszmenów, fotografowanie drzew z setkami ptasich gniazd, sesje zdjęciowe na tle Litops - roślin wyglądających jak… kamienie…! Dalszy przejazd na nocleg. Po drodze wykład mieszkańca tego terenu o roślinach pustyni. Nocleg w lodge przy Duwisib Castle. (śniadanie, Kolacja)

Dzień 6 (339km):
śniadanie a później zwiedzanie Duwisib Castle, zamku zbudowanego przez niemieckiego arystokratę w czasach wojen kolonialnych. Dzisiaj jest to pomnik narodowy. Pamiątkowe zdjęcie i dalszy przejazd do Sesriem, gdzie znajdują się najwyższe na świecie(375m) tak zwane Diuny - jedyne w swoim rodzaju kolory o niezwykle harmonijnych, geometrycznych kształtach i wyostrzonych jak brzytwa krawędziach, usypane z czerwonego piasku, zmieniające barwę w zależności od oświetlenia, ale też zmieniające kształt w zależności od siły wiatru... Pięciokilometrowy spacer po wydmach z rozległym widokiem na resztę pustyni do Sossusvlei oraz Deadvlei. (Obszar uschniętego jeziora pełnego minerałów i skamieniałych drzew), który co kilka lat zamienia się w tętniące życiem turkusowy wodopój. Przejazd do Kanionu Sesriem. W zależności od pory roku możliwość spaceru w kanionie, który w porze deszczowej zwykle jest niedostępny i tętni burzliwym życiem. Nocleg w Lodge ·w okolicach Sesriem. (Śniadanie, kolacja)

Dzień 7 (405km):
Wczesna pobudka, oglądanie wschodu słońca nad pustynią, po czym przejazd w stronę Swakopmund, po drodze przystanek w Solitarie, degustacja najlepszego w Namibii jabłecznika -, którego cynamonowy zapach wyczuwa się już z odległości kilkuset metrów. Uczta jabłecznikowa przy parzonej, miejscowej kawie lub znakomicie schłodzonym oryginalnym, bawarskim piwie. Dalszy przejazd do Swakopmund - nadmorskiej miejscowości wypoczynkowej ze wspaniałą zabudową kolonialną z czasów dominacji niemieckiej. Po drodze wizyta w Kuiseb Kanyon - jedynym w swym rodzaju kanionie z łupka. Przyjazd do Swakopmund około godziny 15 - 16.00. Zakwaterowanie i czas na plażowanie, kąpiele lub spacery wzdłuż ukwieconego nabrzeża. Pełna rekreacja i relaks. Nocleg w hotelu w Swakopmund. (śniadanie, kolacja)

Dzień 8 (km):
Dzień wolny w Swkopmund. Czas na dalszy wypoczynek, nabieranie sił, zajęcia plażowe, odrabianie zaległej lektury lub spacery albo bieganie albo też nic leniuchowanie. Fakultatywnie dla chętnych możliwość jazdy po wydmach kładami - czterokołowcami (2 godz-50USD). Można też wynająć motorówkę wypływającą w morze w poszukiwaniu fok, delfinów oraz wielorybów (80USD). Jest też możliwość zwiedzenia muzeum z ciekawym zbiorem minerałów i kamieni szlachetnych z namibijskich pustyn. Nocleg w hotelu. (śniadanie, kolacja)

Dzień 9 (351km):
Śniadanie, wyjazd z Swakopmund solną autostradą w kierunku kolonii fok. Przystanek przy kolonii tysięcy fok - Cape Cross, krzyży postawionych przez europejskich zdobywców afrykańskiego kontynentu. Później przejazd w region Twyfelontein. To tu znajdują się skały z tajemniczymi rysunkami oraz rzeźbami naskalnymi pozostawionymi przez pierwszych mieszkańców Afryki - Buszmenów. W drodze odwiedzimy miejsce, gdzie znajduje się skamieniały las, oraz najstarsze z kwiatów pustyni 1500 letnie - Welwitschia Mirabilis. Nocleg w lodge w okolicy Twyfelontein.
( śniadanie, kolacja)
Dzień 10 (221km):
Po śniadaniu wyjazd do Kamanjab.. Wypatrywanie pustynnych słoni, nie zawsze skuteczne.... Popołudniu odwiedziny w wiosce ludu Himba, podpatrywanie obyczajów i codziennych czynności jednego z najbardziej fascynujących plemion Afryki. Woda używana jest tu tylko do picia a nie do jakichkolwiek czynności higienicznych. Nocleg w lodge w pustynnej miejscowości, w której można spotkać kobiety Himba, ale także z plemienia Herero w swoich tradycyjnych strojach. (śniadanie, kolacja)

Dzień 11 (184km):
Przejazd do Parku Narodowego Etosha. Wizyta w Kamp Okaukuejo z wieżą obserwacyjną
z czasów kolonialnych oraz z wodopojem, przy którym o każdej porze roku można spotkać stada zwierząt. Kilkugodzinne safari po parku. Podglądanie życia dzikich zwierząt oraz ptactwo regionu. Wieczorem zasadzka z aparatami fotograficznymi w pobliżu wodopoju. Nocleg w lodge Halali w Parku Etosha. (śniadanie, kolacja)

Dzień 12 (560km):
Poranne foto safari po ,wizyta przy nielicznym wodopoju w Parku, przy którym gromadzą się niezliczone stada dzikich zwierząt. Obserwacja na żywo scen rodzajowych rozgrywających się przy wodopoju. Następnie przejazd do najbardziej wysuniętej na północ części Namibii - Pas Kaprivi w pobliżu tajemniczego jeziora Otjikoto, z pamiątkową tablicą dla polskiego podróżnika - rowerzysty ”Jana Nowaka”. Przejazd, w okolicę Grootfontein, gdzie przed około 80’000 lat temu spadł największy na świecie (60 - tonowy) meteoryt. Po pozytywnym -doładowaniu” dalszy przejazd do rzeki Kovango. Wieczór i nocleg
w lodge na brzegu rzeki skąd widoczny jest drugi brzeg, czyli Angola. Nocleg lodge w Rundu. (śniadanie, kolacja)

Dzień 13 (210km):
Kontynuacja podróży przez zupełnie inną Namibię od tej już poznanej. Znikają tereny pustynne, pojawia się bujna, soczysta zieleń. Dojazd do miejsca noclegu, zakwaterowanie i sen przy akompaniamencie pomrukujących lubieżnie hipopotamów…

Dzień 14:
Śniadanie. Całodzienny pobyt w Ngepi. Relaks nad rzeką, próba samodzielnej eksploracji okolicy, Fakultatywnie łowienia ryb (25USD za godzinę) lub wyprawa łodzią z płaskim dnem lub Mokoro (20usd) (dłubanka) w celu bliższego podejrzenia tego skomplikowanego ekosystemu lub też wyjazd pojazdem terenowym do Parku Mahango Game Reserve (55USD). Wieczorem ognisko i dzielenie się przeżyciami intensywnego dnia. Nocleg w lodge.

Dzień 15 (460km):
Po śniadaniu przejazd , po drodze kolejne wioski. Cała droga prowadzi przez Caprivi - wąski pasek terytorium Namibii pomiędzy Angolą a Botswaną. Trasa przejazdu pełna jest znaków -Uwaga Słonie”, gdyż jest to szlak największej populacji słoni migrującej od Chobe do Zambezi. Przejazd przez Park Narodowy Bwabata. Mijane regiony Chobe i Lynianti to jedne z ostatnich regionów, gdzie życie zwierząt zostało uszanowane przez człowieka. Przyjazd do Kasane - Botswana, Nocleg.(śniadanie, kolacja)

Dzień 16 (85km):
Wczesnym rankiem safari wodne, czyli kilkugodzinna wyprawa łodziami motorowymi po rozlewiskach rzeki rezerwatu Chobe. Szansa zobaczenia bawołów, kąpiących się słoni, hipopotamów, krokodyli oraz afrykańskiego orła bielika - jest to najlepsze wodne safari Afryki. Następnie przejazd z Kasane do Victoria Falls w Zimbabwe. Przyjazd około południa. Zwiedzanie uznawanych za najpiękniejsze na świecie - Wodospadów Victorii na różne sposoby od strony Zimbabwe. Długa sesja fotograficzna. Następnie przejazd do hotelu, zakwaterowanie, czas wolny, możliwość wyjścia do miasteczka na zakupy pamiątek lub odpoczynek przy hotelowym basenie albo też fakultatywnie (45USD) wyjazd na niezwykle spektakularny zachód słońca na Zambezi. Powrót do hotelu w całkowitych ciemnościach, kolacja przy muzyce i występie zespołu folklorystycznego. Nocleg w hotelu.(śniadanie, kolacja)

Dzień 17:
Dzień na zakupy na miejscowym targowisku pełnym niezliczonej ilości wyrobów rzemiosła artystycznego (największe tego rodzaju targowisko wyrobów artystycznych i pamiątek w całej Afryce - lub też fakultatywnie - przejście na stronę Zambii, aby zobaczyć wodospady Victorii od strony Zambii (20USD + 30USD wiza do Zambii), tylko dla zuchwałych, mrożący krew w żyłach rafting po Zambezi między hipopotamami (130USD)... Albo też Safari na słoniach (125USD). Nocleg w hotelu w Victoria Falls. Kolacja z muzyką na żywo i występami. (śniadanie, kolacja)

Dzień 18 (378km):
Po śniadaniu przejazd do Bulowayo, drugiego co do wielkości miasta w Zimbabwe. Krótki objazd miasta. Popołudniu wizyta w Parku Narodowym Matopos. Oglądanie malowideł Buszmenów, wielkich granitowych głazów na wzgórzu Matopos z grobem założyciela Rodezji - Cecyla Rhodeza - kiedyś najbogatszego mieszkańca Afryki. Nocleg w bungalowach. Wieczorem ognisko przy zachodzie słońca i kolacja w formie grilla. (śniadanie, kolacja)
Dzień 19 (337km):
Po śniadaniu przejazd przez złotodajne tereny (funkcjonujące kopalnie złota) w kierunku Masvingo a tam rzecz niezwykła - Ruiny Wielkiego Zimbabwe - nierozwikłanej do końca zagadki Afryki - miasta z XI wieku, największej kamiennej konstrukcji na południe od Sahary. Nocleg w bungalowach lub hotelu, nieopodal ruin, wśród których wyczuwa się duchy przeszłości zarówno budowniczych jak i mieszkańców tego tajemniczego miasta.(śniadanie, kolacja)

Dzień 20 (338km):
Po śniadaniu dalsza jazda na południe w kierunku Johannesburga. Po przekroczeniu granicy RPA jeszcze jedna okazja do obserwacji setek baobabów. Przyjazd do Tshipis, miejscowości uzdrowiskowej znanej z termalnych źródeł. Zakwaterowanie w bungalowach nieopodal ciepłych źródeł i niekończący się relaks w basenach z uzdrawiającą wodą. Kolacja. Nocleg. Dla chętnych możliwość termalnych kąpieli aż do rana…(śniadanie, kolacja)

Dzień 21 (495km):
Po śniadaniu przejazd na lotnisko do Johannesburga. Po drodze przystanek na zwrotniku Koziorożca, ostatnie pamiątkowe zdjęcia. Odprawa i wylot z magicznej Afryki do Europy.
Dzień 22:
Przylot do Europy, przerwa tranzytowa i dalszy lot do Warszawy.


TERMINY:
02.02-23.02.2018
15.03-05.04.2018*
15.04-06.05.2018
05.06-26.06.2018
18.09-09.10.2018
04.10-25.10.2018
05.11-26.11.2018
* termin Wielkanocny dopłata - 390 PLN

Cena:
6760pln+ 3450USD
1 rata:800pln
2 rata:6760 pln(minus 1 rata)
3 rata:3450usd klient płaci na miejscu

CENA ZAWIERA:
- Przelot Warszawa- Kapsztad Johannesburg- Warszawa
zakwaterowanie; hotele i lodge na poziomie 3*, pokoje 2-osobowe z łazienkami,
- wyżywienie - śniadania i kolacje
- transport - mikrobus, łódź
- opiekę lokalnego polskojęzycznego pilota, przewodnika, który pełni także funkcję kierowcy na całej trasie
- Ubezpieczenie Europa (KL 30 000 EUR i NNW 3 000 EUR)
- opłaty za przewodników lokalnych

CENA NIE ZAWIERA
- opłat za wstępy według programu, 520 USD
- opłaty za wizy Zimbabwe 45 USD,
- napiwków 20 USD
- opłat za imprezy fakultatywne
- dopłaty do pokoju 1-osobowego 960 USD

Uwaga: potrzebne są 4 wolne strony w paszporcie na wizy!
Rezerwacja najpóźniej na 60 dni przed terminem!

Atrakcje:
Namibia - Botswana - Zimbabwe - RPA 2018 Windhoeku Namibia
CENNIK
termin dni typ oferty grupa cenowa cena od osoby miejsca
od:2018-02-24 do:2018-03-12 17 katalogowa C 7480 PLN sprawdź miejsca
Dodatkowe informacje/uwagi: 2650usd klient płaci na miesjcu
Wyjazd dochodzi do skutku przy min. 15 osobach
od:2018-03-15 do:2018-04-05 22 katalogowa B 6760 PLN sprawdź miejsca
Dodatkowe informacje/uwagi: III rata:3450usd zabiera ze sobą
Wyjazd dochodzi do skutku przy min. 15 osobach
od:2018-04-15 do:2018-05-06 22 katalogowa A 6760 PLN sprawdź miejsca
Dodatkowe informacje/uwagi: III rata:3450usd zabiera ze sobą
Wyjazd dochodzi do skutku przy min. 15 osobach
od:2018-09-18 do:2018-10-09 22 katalogowa A 6760 PLN sprawdź miejsca
Dodatkowe informacje/uwagi: III rata:3450usd zabiera ze sobą
Wyjazd dochodzi do skutku przy min. 15 osobach
od:2018-10-04 do:2018-10-25 22 katalogowa A 6760 PLN sprawdź miejsca
Dodatkowe informacje/uwagi: III rata:3450 usd zabiera ze sobą
Wyjazd dochodzi do skutku przy min. 15 osobach
od:2018-11-05 do:2018-11-26 22 katalogowa A 6760 PLN sprawdź miejsca
Dodatkowe informacje/uwagi: III rata:3450usd zabiera ze sobą
Wyjazd dochodzi do skutku przy min. 15 osobachMercedes Tourismo L17 RHD
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
57+2+1
Rok produkcji:
2008
Klimatyzacja,WC, LCD, DVD
autokar ekskluzywny Mercedes Tourismo L17 RHD
Mercedes 404
Wycieczka, pielgrzymka - sprawdź dostępność i wynajmij autokar.
Ilość miejsc:
48+1
Rok produkcji:
1998
Klimatyzacja, LCD, DVD
Mercedes 404
Setra S315 HD
Duży pewny autokar idealny wynajem na wycieczkę lub pielgrzymkę.
Ilość miejsc:
49+2+1
Rok produkcji:
2000
Klimatyzacja, WC, LCD, DVD
Setra S315 HD
Mercedes Atego
Luksusowy autokar marki mercedes do wynajęcia na wycieczkę autokarową, pielgrzymkę i inne okazje...
Ilość miejsc:
34+1
Rok produkcji:
2006
Klimatyzacja, LCD, DVD
autokar ekskluzywny Mercedes Atego
Volvo Padane
Wycieczka szkolna, pielgrzymka? wynajem autokaru Volvo Padane to doskonałe rozwiązanie.
Ilość miejsc:
56+1
Rok produkcji:
1988
Klimatyzacja, LCD, DVD
Volvo Padane
Ford Transit
Wynajem busów - tanie busy na wycieczkę, transport z lotniska, transport door-to-door i inne okazje.
Ilość miejsc:
14+1
Rok produkcji:
2005
Klimatyzacja, LCD, DVD
Ford Transit
Mercedes Tourismo 350
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
49+1+1
Rok produkcji:
2001
Klimatyzacja,WC, LCD, DVD
Mercedes Tourismo 350
Mercedes Tourismo 350
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
49+1+1
Rok produkcji:
2002
Klimatyzacja,WC, LCD, DVD
Mercedes Tourismo 350
Mercedes 404
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
49+1+1
Rok produkcji:
2001
Klimatyzacja,WC, LCD, DVD
Mercedes 404
Mercedes Travego 580
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
48+2+1
Rok produkcji:
2005
Klimatyzacja,WC, LCD, DVD
Mercedes Travego 580
Iveco
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
20+1
Rok produkcji:
2005
Klimatyzacja
Iveco
Mercedes Sprinter
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
20+1
Rok produkcji:
2005
Klimatyzacja
Mercedes Sprinter
NEOPLAN 3316 SHD
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
49+1
Klimatyzacja, wc, dvd
NEOPLAN
MERCEDES ERNST AUWARTER 815 D
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
25+1
Klimatyzacja, video, cd
MERCEDES ERNST AUWARTER 815 D
BOVA magiq
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
49+1+1
Rok produkcji:
2006
Klimatyzacja,WC, LCD, DVD
BOVA magiq
Solaris Vacanza 13
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
53+1+1
Rok produkcji:
2006
Klimatyzacja,WC, LCD, DVD
Solaris Vacanza 13
Setra 416 GT-HD
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
53+1+1
Rok produkcji:
2010
Klimatyzacja,WC, LCD, DVD
Setra 416 GT-HD
Setra 417 GT-HD
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
57+2+1
Rok produkcji:
2011
Klimatyzacja,WC, LCD, DVD
Setra 417 GT-HD
MAN Lion's Coach L
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
57+2+1
Rok produkcji:
2008
Klimatyzacja,WC, LCD, DVD
MAN Lion's Coach L

Albania, Andora, Antarktyda, Argentyna, Armenia, Australia, Austria, Azerbejdżan, Belgia, Bhutan, Białoruś, Birma (Myanmar), Bośnia i Hercegowina, Brazylia, Bułgaria, Chile, Chiny, Chorwacja, Cypr, Czad, Czarnogóra, Czechy, Ekwador, Estonia, Etiopia, Filipiny, Finlandia, Francja, Grecja, Gruzja, Gujana Francuska, Hawaje, Hiszpania, Hiszpania/Majorka, Holandia, Indie, Indonezja, Iran, Irlandia, Islandia, Izrael, Japonia, Kambodża, Kamerun, Kanada, Kenia, Kirgistan, Kolumbia, Kongo Demokratyczne, Korea, Koreańska Republika Ludowa, Kuba, Liban, Litwa, Łotwa, Macedonia, Madagaskar, Malta, Maroko, Mauritius, Meksyk, Mołdawia, Mongolia, Namibia, Nepal, Niemcy, Norwegia, Nowa Zelandia, Panama, Peru, Polska, Portugalia, Republika Południowej Afryki, Rosja, Rumunia, Serbia, Seszele, Słowacja, Słowenia, Sri Lanka, Stany Zjednoczone, Sudan, Szwajcaria, Szwecja, Tadżykistan, Tajlandia, Tanzania, Turcja, Turkmenistan, Uganda, Ukraina, Uzbekistan, Węgry, Wielka Brytania, Wietnam, Włochy,