Autokary Wynajem autokarów (Policz sam) Cennik Wolne terminy Informacje ogólne Kontakty Zapytaj Dokumenty Door to door Bilety autokarowe Ubezpieczenie Karta EURO26 Last minute Przewozy krajowe Transfery na lotnisko
 
"TravelGroup" Sp. z o.o.
Biuro Podróży
ul. Kalinowa 1/1
43-309 Bielsko-Biała
tel. +48 33 482 40 20
fax: +48 (33) 816 10 42
infolinia: 801 62 62 84

gsm1: +48 501768844 24h
gsm2: +48 797999090
gsm3: +48 509878000 24h
gsm4: +48 508567621


BELGIA
+3228084232 Bruksela

SZWAJCARIA
+41435012912 Zurych

USA
+16502822412 Mountain View

WIELKA BRYTANIA
+442031294813 Londyn

WŁOCHY
+3904611560087 Trentino

e-mail: biuro@travelplan.pl
Godziny pracy biura:
Poniedziałek - Piątek: 8-18;
 
Madagaskar + wysepka Sainte Marie 18
Symbol oferty: 1727/1719
Państwo: Madagaskar
Region: Antananarywa
Miasto: Antananarivo
Transport: Autokar, Samolot, Inny
Profil wyjazdu: Oferta objazdowa
Touroperator: musisz się zalogować
Wyżywienie: śniadanie, Kolacja
Zakwaterowanie: Hotel, Inne
Wyposażenie:
    Brak informacji
świadczenia:
TERMINY: 26.04 – 14.05.2018; 31.05 – 18.06.2018; 28.06 – 16.07.2018; 16.08 – 03.09.2018 *; 20.09 – 08.10.2018; 08.11 – 26.11.2018; [* Wysoki sezon - dopłata 890 PLN]. CENA: 8 650 PLN + 1 895 EUR; I rata: 800 PLN, płatne przy zapisie; II rata: 8 650 PLN + 1 895 EUR przeliczone po kursie sprzedaży Pekao SA na 35 dni przed terminem imprezy (minus I rata). CENA ZAWIERA: - bilet lotniczy na trasie Warszawa - Antananarivo – Warszawa, Antananarivo – Tulear - opiekę pilota – przewodnika na całej trasie; - zakwaterowanie: Antananarivo – hotel 4****; Camp Catta i podczas rejsu po Kanale Pangalanes – bungalowy 2**; na pozostałej trasie hotele 3***; Sainte Marie – bungalowy przy plaży; - wyżywienie: śniadania i kolacje na całej trasie - przejazdy wewnętrzne - mikrobus, półciężarówka; na trasie Tamatave - Soanierana Ivongo – Tamatave lokalny, publiczny przewoźnik; - ubezpieczenie Europa (KL 30 000 EUR i NNW 3 000 EUR); W CENIE NIE SĄ ZAWARTE: - bilety wstępów i opłaty za wstępy do parków: 150 EUR - opłaty lotniskowe: 40 EUR; - wiza plus tourist tax: 30 EUR; - napiwki: około 50 EUR; - dopłata do pokoju 1-os.: 580 EUR;
Cena podstawowa:
Dokwaterowanie do pokoju 2-os., Uczestnik, WAW-TNR, TNR-WAW
OPIS:
MADAGASKAR + wysepka Sainte Marie

Wyspa baobabów, lemurów, kameleonów i Malgaszy

Dzień 1:
Zbiórka na lotnisku Okęcie w Warszawie, lot na Madagaskar przez jeden lub dwa porty tranzytowe.

Dzień 2:
Przylot do Antananarivo, stolicy Madagaskaru (popularnie zwanej Tana), załatwienie formalności wizowych. Zakwaterowanie w hotelu. Wyjście na zwiedzanie miasta - spacer do ruin królewskiego pałacu Królowej i pałacu Premiera. Po kolacji dla chętnych, wieczorne wyjście na lokalną potańcówkę. Nieśmiała próba wmieszania się w zabawę lub obserwacja uczestników… Nocleg.

Dzień 3:
Rano podziwianie panoramy stolicy Madagaskaru z punktu widokowego oraz wizyta w Muzeum Andafivaratra. Następnie transfer na lotnisko i przelot na południe do Tulear. Przejazd w kierunku Ranohiry przez las Zombitse, po drodze podziwianie miejscowych baobabów, zwiedzanie grobowców Mohafaly, przystanek u stóp Królowej Isalo. Późnym popołudniem przyjazd do hotelu, kolacja, nocleg.

Dzień 4:
Rano przejazd na klif. Dalsza piesza penetracja Parku Narodowego Isalo. Dojście do porażającego swym ogromem i urodą -kanionu małp”. Podziwianie nieprawdopodobnych formacji skalnych, tworzących księżycowe dziwolągi skalne o zwariowanych kształtach, wśród których rosną jedynie tutaj spotykane aloesy - pachypodium rosulatum i aloeisaloensis. Obserwacja lemurów. Fotografowanie dziwów natury na różne sposoby. Orzeźwiające kąpiele w wodnej oazie pod huczącym wodospadem. Pełna rekreacja i nabieranie sił. Powrotny spacer w kierunku hotelu. Po drodze odkrywanie niespotykanych karłowatych baobabów. Kolacja i nocleg.

Dzień 5:
Po śniadaniu przejazd przez Horombe Plateau, które dzieli płaskowyż malgaski i południową cześć wyspy. Dojazd do Voitsoaka i przesiadka na półciężarówkę. Zakwaterowanie w Camp Catta. Popołudnie poświęcone odkrywaniu okolicy, spacer po lesie Tsaranoro. Podglądanie lemurów żerujących w promieniach wschodzącego słońca. Spacer po lasach, w których gołym okiem, bez szkieł i binokularów zobaczyć można niespotykaną nigdzie indziej na świecie faunę i florę. Wyjście w busz w poszukiwaniu lemurów catta - najbardziej zbliżonych w ewolucji do człowieka. Przejście przez okoliczną wioskę ludu Betsileo i Bara wśród roześmianych dzieciaków, proszących nieśmiało o zdjęcia oraz drobny upominek. Po kolacji próba wycieczkowego chóru - wieczór tańców i pieśni polsko-malgaskich. Nocleg.

Dzień 6:
Śniadanie w hotelu. Dalsza droga w kierunku Fianarantsoa poprzez urokliwe miasteczko Ambalavao, wśród winnic, pól papirusowych, niezwykłych grot i formacji górskich. Krótka wizyta na miejscowym bazarze znanym z roślin leczniczych. Zwiedzanie tradycyjnej fabryki papirusowej -Antaimaro’s”. Przyjazd do Fianarantsoa późnym popołudniem. Zakwaterowanie i kolacja, nocleg.

Dzień 7:
Śniadanie wczesnym rankiem. Udajemy się do pierwszego na Madagaskarze szpitala dla trędowatych założonego przez polskiego jezuitę ojca Jana Beyzyma. Zwiedzanie kościółka (gdzie znajdują się pamiątki po ojcu) oraz szpitala w towarzystwie strudzonych, ale uśmiechniętych misjonarzy. Następnie wyjazd na północ - przejazd wśród jedynych w swoim rodzaju wzniesień i zboczy górskich, gdzie kolor rdzawo-czerwony dominuje wśród zieleni pól ryżowych przyklejonych do łagodnych zboczy. Podziwianie piętrowych chat Malgaszów, zbudowanych z czerwonej cegły błotnej. Krótki postój w -Zamafiry arts shop” w Ambositra - pracowni oryginalnych rzeźb w drewnie, typowych dla tej części Madagaskaru. Po południu przejazd w kierunku dawnej stacji klimatycznej Antsirabe, niegdyś bardzo znanego, urokliwego kurortu francuskiego, gdzie czas zatrzymał się na kolonialnej przeszłości. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja i nocleg.

Dzień 8:
Po śniadaniu krótkie zwiedzanie Antsirabe. Przejażdżka rikszami po mieście, ciągnionymi przez muskularnych, dobrze zbudowanych Malgaszów. Odwiedziny w lokalnych wytwórniach rzemieślniczych produkujących słomiane kapelusze, wyroby z rogów i wyroby hafciarskie. Kolejnie przejazd przez malownicze krajobrazy płaskowyżu czerwonej wyspy w kierunku Antananarivo. Wizyta w tradycyjnej wytwórni aluminiowych naczyń w Ambatulambo. Dotarcie do Antananarivo w późnych godzinach popołudniowych. Kolacja, nocleg.

Dzień 9:
Od rana zwiedzanie Tany - Aleja Niepodległości, Jezioro Anosy, wizyta w Ogrodzie Botanicznym i Zoologicznym Tsimbazaza - zapoznanie się z najważniejszymi gatunkami flory i fauny -Czerwonej Wyspy”. Kolejnie wyjazd do Andasibe. Przejazd wzdłuż zielonych poletek ryżowych, ciekawych dolin i wschodniego lasu. Postój w Mandraka. Wizyta w ośrodku, zajmującym się ochroną niektórych gatunków zwierząt wschodnich lasów deszczowych, m.in. kameleonów, żab, jaszczurek. Kontynuacja przejazdu do Rezerwatu Perinet mijając charakterystyczny las roślin zwanych -uszami słonia”. Dla chętnych nocna penetracja dżungli w poszukiwaniu lemurów i innych nocnych żyjątek lub też okazja do spaceru trzymając za rękę naprędce poznanego towarzysza podróży… Kolacja i nocleg w Andasibe.

Dzień 10:
Wyjście na spotkanie olbrzymich Indri-Indri (największa odmiana lemurów), które przypominają niedźwiadki koala w kolorach czarno-białych. Perinet jest świetnym miejscem do oglądania ptaków, wśród endemicznej flory spotkamy też malgaskie orchidee. Powrót do hotelu, po czym przeprawa przez zbocza porośnięte palmami ravinala, będącymi symbolem Madagaskaru. Naszym celem będzie tym razem Kanał Pangalan. Majestatyczny rejs po wodach Kanału Pangalan oraz łańcuszku małych jeziorek połączonych ze sobą wodami Kanału. Kolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 11:
Rano wizyta w prywatnym rezerwacie i kolejne spotkanie z lemurami. Po południu czas wolny na odpoczynek przy plaży. Kolacja w hotelu. Nocleg.

Dzień 12:
Po śniadaniu dalszy rejs przez Kanał Pangalan, oglądanie tropikalnej roślinności oraz lokalnych wiosek z pokładu barki. Przypłynięcie do Tamatavy - najważniejszego portu morskiego na Madagaskarze, usytuowanego nad Oceanem Indyjskim. Po południu city tour oraz wizyta na lokalnym targowisku. Kolacja i nocleg w hotelu w Tamatave.

Dzień 13:
Rano wyjazd do Soanierana Ivongo - miasteczka położonego około dwie godziny drogi na północ od Tamatave. Poznamy prawdziwe oblicza malgaskiej przyrody i… infrastruktury drogowej Przesiadka na łódź i przepłyniecie na wysepkę zakochanych - Sainte Marie. Transfer do miejsca zakwaterowania. Czas wolny, plażowanie lub też próba odnalezienia się w nowej idyllicznej rzeczywistości. Podziwianie zachodu słońca -na wschód od Madagaskaru”. Kolacja i nocleg.

Dzień 14-15:
Wypoczynek lub dla chętnych fakultatywne zwiedzanie wyspy - m.in. plantacja wanilii i kawy, wizyta w stolicy Ambodifototra, na cmentarzu piratów oraz w najstarszym kościele na Madagaskarze, w sezonie bezkrwawe polowanie na humbaki. Dla zwolenników aktywnego spędzania czasu możliwość nurkowania, snorkelingu, a także wyprawy rowerowej do niezwykle fotogenicznego wodospadu. Kolacje i noclegi.

Dzień 16:
O świcie, po bardzo wczesnym śniadaniu transfer do portu i powrót łodzią na Madagaskar. Prawdziwa malgaska przygoda. Przejazd lokalnym autobusem, karkołomnym duktem do Tamatave, w towarzystwie oryginalnych Malgaszy… Podziwianie dzikich plaż i lagun gdzie palmy kokosowe kłaniają się błękitnym wodom Oceanu Indyjskiego. Przyjazd na kolacje do Tamatave. Nocleg.

Dzień 17:
Śniadanie w hotelu. W Tamatave zmiana środka transportu i wyjazd mikrobusem do Andasibe. Po drodze podglądanie malgaskiej rzeczywistości, krótki postój w lokalnej mieścinie, zapomnianej przez Boga i ludzi, gdzie praktycznie nie docierają prawie żadni turyści. Przyjazd do Andasibe wieczorem, zakwaterowanie w bungalowach. Kolacja i nocleg.

Dzień 18:
Śniadanie w hotelu, wykwaterowanie i przejazd do Antananarivo. Transfer na lotnisko - wylot do Europy.

Dzień 19:
Przylot do jednego z portów tranzytowych, przesiadka na samolot do Warszawy. Lądowanie na lotnisku Okęcie.

TERMINY:
26.04 - 14.05.2018
31.05 - 18.06.2018
28.06 - 16.07.2018
16.08 - 03.09.2018 *
20.09 - 08.10.2018
08.11 - 26.11.2018

* Wysoki sezon - dopłata 890 PLN

CENA:
8 650 PLN + 1 895 EUR
1 rata: 800 PLN, płatne przy zapisie
2 rata: 8 650 PLN + 1 895 EUR przeliczone po kursie sprzedaży Pekao SA na 35 dni przed terminem imprezy (minus 1 rata)

CENA ZAWIERA:
- bilet lotniczy na trasie Warszawa - Antananarivo - Warszawa, Antananarivo - Tulear
- opiekę pilota - przewodnika na całej trasie
- zakwaterowanie - Antananarivo - hotel 4****; Camp Catta i podczas rejsu po Kanale Pangalanes - bungalowy 2**; na pozostałej trasie hotele 3***; Sainte Marie - bungalowy przy plaży
- wyżywienie - śniadania i kolacje na całej trasie
- przejazdy wewnętrzne - mikrobus, półciężarówka; na trasie Tamatave - Soanierana Ivongo - Tamatave lokalny, publiczny przewoźnik
- ubezpieczenie Europa (KL 30 000 EUR i NNW 3 000 EUR)

W CENIE NIE SĄ ZAWARTE:
- bilety wstępów i opłaty za wstępy do parków 150 EUR
- opłaty lotniskowe 40 EUR
- wiza plus tourist tax 30 EUR
- napiwki około 50 EUR
- dopłata do pokoju 1-os. 580 EUR

UWAGA: wskazana ochrona przeciwmalaryczna

OPCJA: dodatkowo istnieje możliwość przelotu na wyspę Mauritius i przedłużenia pobytu o dowolną ilość dni.


Atrakcje:
Madagaskar + wysepka Sainte Marie 18 Antananarivo Madagaskar
Madagaskar + wysepka Sainte Marie 18 Antananarivo Madagaskar
Madagaskar + wysepka Sainte Marie 18 Antananarivo Madagaskar
Madagaskar + wysepka Sainte Marie 18 Antananarivo Madagaskar
CENNIK
termin dni typ oferty grupa cenowa cena od osoby miejsca
od:2018-04-26 do:2018-05-14 19 katalogowa A 8650 PLN sprawdź miejsca
Dodatkowe informacje/uwagi: II rata: 1 895 EURxkurs sprzedazy
Wyjazd dochodzi do skutku przy min. 15 osobach
od:2018-05-31 do:2018-06-18 19 katalogowa A 8650 PLN sprawdź miejsca
Dodatkowe informacje/uwagi: II rata: 1 895 EURxkurs sprzedazy
Wyjazd dochodzi do skutku przy min. 15 osobach
od:2018-06-28 do:2018-07-16 19 katalogowa A 8650 PLN sprawdź miejsca
Dodatkowe informacje/uwagi: II rata: 1 895 EURxkurs sprzedazy
Wyjazd dochodzi do skutku przy min. 15 osobach
od:2018-08-16 do:2018-09-03 19 katalogowa B 9540 PLN sprawdź miejsca
Dodatkowe informacje/uwagi: II rata: 1 895 EURxkurs sprzedazy
Wyjazd dochodzi do skutku przy min. 15 osobach
od:2018-09-20 do:2018-10-08 19 katalogowa A 8650 PLN sprawdź miejsca
Dodatkowe informacje/uwagi: II rata: 1 895 EURxkurs sprzedazy
Wyjazd dochodzi do skutku przy min. 15 osobach
od:2018-11-08 do:2018-11-26 19 katalogowa A 8650 PLN sprawdź miejsca
Dodatkowe informacje/uwagi: II rata: 1 895 EURxkurs sprzedazy
Wyjazd dochodzi do skutku przy min. 15 osobachMercedes Tourismo L17 RHD
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
57+2+1
Rok produkcji:
2008
Klimatyzacja,WC, LCD, DVD
autokar ekskluzywny Mercedes Tourismo L17 RHD
Mercedes 404
Wycieczka, pielgrzymka - sprawdź dostępność i wynajmij autokar.
Ilość miejsc:
48+1
Rok produkcji:
1998
Klimatyzacja, LCD, DVD
Mercedes 404
Setra S315 HD
Duży pewny autokar idealny wynajem na wycieczkę lub pielgrzymkę.
Ilość miejsc:
49+2+1
Rok produkcji:
2000
Klimatyzacja, WC, LCD, DVD
Setra S315 HD
Mercedes Atego
Luksusowy autokar marki mercedes do wynajęcia na wycieczkę autokarową, pielgrzymkę i inne okazje...
Ilość miejsc:
34+1
Rok produkcji:
2006
Klimatyzacja, LCD, DVD
autokar ekskluzywny Mercedes Atego
Volvo Padane
Wycieczka szkolna, pielgrzymka? wynajem autokaru Volvo Padane to doskonałe rozwiązanie.
Ilość miejsc:
56+1
Rok produkcji:
1988
Klimatyzacja, LCD, DVD
Volvo Padane
Ford Transit
Wynajem busów - tanie busy na wycieczkę, transport z lotniska, transport door-to-door i inne okazje.
Ilość miejsc:
14+1
Rok produkcji:
2005
Klimatyzacja, LCD, DVD
Ford Transit
Mercedes Tourismo 350
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
49+1+1
Rok produkcji:
2001
Klimatyzacja,WC, LCD, DVD
Mercedes Tourismo 350
Mercedes Tourismo 350
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
49+1+1
Rok produkcji:
2002
Klimatyzacja,WC, LCD, DVD
Mercedes Tourismo 350
Mercedes 404
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
49+1+1
Rok produkcji:
2001
Klimatyzacja,WC, LCD, DVD
Mercedes 404
Mercedes Travego 580
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
48+2+1
Rok produkcji:
2005
Klimatyzacja,WC, LCD, DVD
Mercedes Travego 580
Iveco
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
20+1
Rok produkcji:
2005
Klimatyzacja
Iveco
Mercedes Sprinter
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
20+1
Rok produkcji:
2005
Klimatyzacja
Mercedes Sprinter
NEOPLAN 3316 SHD
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
49+1
Klimatyzacja, wc, dvd
NEOPLAN
MERCEDES ERNST AUWARTER 815 D
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
25+1
Klimatyzacja, video, cd
MERCEDES ERNST AUWARTER 815 D
BOVA magiq
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
49+1+1
Rok produkcji:
2006
Klimatyzacja,WC, LCD, DVD
BOVA magiq
Solaris Vacanza 13
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
53+1+1
Rok produkcji:
2006
Klimatyzacja,WC, LCD, DVD
Solaris Vacanza 13
Setra 416 GT-HD
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
53+1+1
Rok produkcji:
2010
Klimatyzacja,WC, LCD, DVD
Setra 416 GT-HD
Setra 417 GT-HD
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
57+2+1
Rok produkcji:
2011
Klimatyzacja,WC, LCD, DVD
Setra 417 GT-HD
MAN Lion's Coach L
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
57+2+1
Rok produkcji:
2008
Klimatyzacja,WC, LCD, DVD
MAN Lion's Coach L

Albania, Andora, Antarktyda, Argentyna, Armenia, Australia, Austria, Azerbejdżan, Belgia, Bhutan, Białoruś, Birma (Myanmar), Bośnia i Hercegowina, Brazylia, Bułgaria, Chile, Chiny, Chorwacja, Cypr, Czad, Czarnogóra, Czechy, Ekwador, Estonia, Etiopia, Filipiny, Finlandia, Francja, Grecja, Gruzja, Gujana Francuska, Hawaje, Hiszpania, Hiszpania/Majorka, Holandia, Indie, Indonezja, Iran, Irlandia, Islandia, Izrael, Japonia, Kambodża, Kamerun, Kanada, Kenia, Kirgistan, Kolumbia, Kongo Demokratyczne, Korea, Koreańska Republika Ludowa, Kuba, Liban, Litwa, Łotwa, Macedonia, Madagaskar, Malta, Maroko, Mauritius, Meksyk, Mołdawia, Mongolia, Namibia, Nepal, Niemcy, Norwegia, Nowa Zelandia, Panama, Peru, Polska, Portugalia, Republika Południowej Afryki, Rosja, Rumunia, Serbia, Seszele, Słowacja, Słowenia, Sri Lanka, Stany Zjednoczone, Sudan, Szwajcaria, Szwecja, Tadżykistan, Tajlandia, Tanzania, Turcja, Turkmenistan, Uganda, Ukraina, Uzbekistan, Węgry, Wielka Brytania, Wietnam, Włochy,